kariyer-logo
İŞ ALANLARI
ŞEHİR   
ANAHTAR KELİME
DEPARTMAN
SEKTÖR

www.kariyerzirvesi.com

·          www.kariyerzirvesi.com insan kaynakları sitesi Human  Kapital’in kariyer sitesi olup 2005 yılında kurulmuştur.

·          www.kariyerzirvesi.com insan kaynakları sitesi işsizliğin azaltılması, istihdamın artırılması ve şirketlerin işe alım maliyetlerini en aza indirmek için iş ilanlarını ücretsiz yayınlamaktadır.

·          www.kariyerzirvesi.com insan kaynakları sitesi iş arayanlara ücretsiz hizmet vermektedir.

·          www.kariyerzirvesi.com insan kaynakları sitesine iş arayan herkes ücretsiz özgeçmiş oluşturabilir ve iş ilanlarına o­nline başvuru yapabilir, başvuruları sistem üzerinde takip edebilir.

·          İş arayan, işini değiştirmek isteyen veya eleman arayan şirketlerden tanıdıklarınızı sitemizi tavsiye edebilirsiniz.

 

HUMAN KAPİTAL İNSAN KAYNAKLARI VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.

 • Human Kapital, 2005 yılında kurulan, şirketlere nitelikli personel, orta ve üst düzey yönetici seçiminde geniş uzman kadrosu ile profesyonel hizmet veren, özel istihdam izni ile çalışan bir insan kaynakları şirketidir.
 • Sahibi olduğu www.kariyerzirvesi.com insan kaynakları sitesi sayesinde geniş aday veritabanına sahip olduğu için hızlı çözümler üretmektedir. 
   
 • Human Kapital headhunter firması olarak, yerli ve yabancı sermayeli çok sayıda saygın şirketlere  seçme ve yerleştirme hizmeti vermektedir. 
   
 • Human Kapital, üretim yapan şirketlere yönelik piyasa ücret araştırması yaptığı için, ücret konusunda müşterilerine yönlendirici çalışmalarla doğru ücretin belirlenmesinde destek olmaktadır.
   
 • En önemli referans kaynağımız müşterilerimiz ve işe yerleştirdiğimiz  adaylardır. 
   
 • Human Kapital insan odaklı bir firmadır.Hem iş arayanın hem de müşterilerinin doğru karar vermesini ilke edinmiştir. Bu anlamda müşterilerinin ihtiyaçlarını ve iş arayanların yetkinlerini titizlikle analiz ederek doğru kararların verilmesini sağlar.

 HİZMETLERİMİZ

 • Seçme ve yerleştirme hizmetleri
 • Dış kaynak hizmeti (Bordrolama, beyaz  yaka sürekli veya geçici personel temini)
 • www.kariyerzirvesi.com üzerinden o­nline iş ilanı yayınlama

''Başarı doğru seçimler başlar...''

 

Hakkımızda | Bie Ulaşın | Gizlilik Prensibi | Kullanım Şartları

 

Copyright © 2005 kariyerzirvesi.com 


MERKEZ: HUMAN KAPİTAL İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Hizmetleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi;Türkiye İş Kurumu'nun 28.06.2019 tarih 228 numaralı izin belgesi ile faaliyet gösteren özel istihdam bürosudur.4904 Sayılı Türkiye İş Kurumu kanunu gereğince, iş arayanlardan her ne ad altında olursa olsun menfaat temin edilemez. İş arayanlardan ücret alınması yasaktır. İzin belgesi Çalışma ve İş Kurumu Tekirdağ İl Müdürlüğü’nce düzenlenmiştir. Çalışma ve İş Kurumu Tekirdağ İl Müdürlüğü: Yavuz Mah. Hükümet Cad. No:173 Köprübaşı Mevki TEKİRDAĞ. 0 282) 260 20 26 -42

İSTANBUL ŞUBESİ: www.kariyerzirvesi.com ve HUMAN KAPİTAL İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Hizmetleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi 228-1 numaralı İstanbul Şubesi Çalışma ve İş Kurumu İstanbul Beyoğlu Hizmet Merkezi’nden tescil işlemi yaptırmış olup 05/07/2019 tarihinden itibaren aracılık faaliyeti göstermektedir. İş arayanlardan ücret alınması yasaktır.Çalışma ve İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü Beyoğlu Hizmet Merkezi: Gümüşsuyu Mahallesi Selime Hatun Camii Sokak Abisa İş Merkezi C Blok Numara: 3 Fındıklı / Beyoğlu / İstanbul: 0 212 243 76 12