kariyer-logo
İŞ ALANLARI
ŞEHİR   
ANAHTAR KELİME
DEPARTMAN
SEKTÖR


 

GİZLİLİK PRENSİBİ

·          www.kariyerzirvesi.com insan kaynakları sitemizde özgeçmişiniz iki şekilde  firmalar tarafından görülmektedir.

·          İlana başvurmanız halinde

·          Üye olurken firmalar CV’mi görebilsin şeklinde o­nay vermeniz halinde

·          İş ilanlarına başvurusu yapmadığınız halde firmaların siz mülakat için davet etmelerini beliyorsanız  kullanıcı adı ve şifrenizle özgeçmiş sayfanıza girerek ''FİRMALAR CV’Mİ GÖREBİLSİNLER'' seçeneğine o­nay vermeniz halinde özgeçmiş bilgileriniz firmalar tarafından görüntülenebilmektedir.

·          Sitemizde özgeçmiş oluşturan üyelerimiz; özgeçmişinin bazı firmalar tarafından görüntülenmesini engelleyebilir. Üyelerimizin mağdur olmaması için özgeçmiş bilgilerinin hangi firmalar tarafından görüntülenmesini istemiyorlarsa o firmalara ambargo linkinden ‘’Ambargo Uygulanacak Firmaları’’ tanımlamalarını önemle rica ederiz. Ambargo konan üye firmalarımız şirket ismi gizli ilan verseler bile özgeçmiş bilgilerinizi göremeyeceklerdir.

 

·          www.kariyerzirvesi.com üye olan firmaların şirketimizin bilgisi dışında gizlilik prensibine uymayan kişi veya kuruluşların davranışlarından dolayı www.kariyerzirvesi.com sorumlu tutulamaz. Bu tür sorunlar konusunda cengizk@kariyerzirvesi.com adresine mail atmalarını rica ederiz. Sitemizden üyelikleri iptal etmek isteyenler diledikleri zaman özgeçmişlerini silebilirler.

 

·          Üyelerimizin kullanıcı adı, şifre ve diğer bilgilerini GİZLİ tutmalarını önemle rica ederiz. Kullanıcı adı ve şifrelerinizi belirli dönemlerde değiştirmenizi tavsiye ederiz.

 

·          Kariyer yaşamınızda başarılar dileriz.   

 

 

Hakkımızda | Bie Ulaşın | Gizlilik Prensibi | Kullanım Şartları

 

e-posta : cengiz@humankapital.com.tr          Copyright © 2005 kariyerzirvesi.com 


www.kariyerzirvesi.com insan kaynakları HUMAN KAPİTAL Türkiye İş Kurumu nun 07.06.2013 tarih ve 161 numaralı izin belgesi ile faaliyet gösteren özel istihdam bürosudur. 4904 sayılı iş kanunu gereği iş arayanlardan her ne ad altında olursa olsun menfaat temin edilemez ve ücret alınamaz.