kariyer-logo
İŞ ALANLARI
ŞEHİR   
ANAHTAR KELİME
DEPARTMAN
SEKTÖR


 

GİZLİLİK PRENSİBİ

·          www.kariyerzirvesi.com insan kaynakları sitemizde özgeçmişiniz iki şekilde  firmalar tarafından görülmektedir.

·          İlana başvurmanız halinde

·          Üye olurken firmalar CV’mi görebilsin şeklinde o­nay vermeniz halinde

·          İş ilanlarına başvurusu yapmadığınız halde firmaların siz mülakat için davet etmelerini beliyorsanız  kullanıcı adı ve şifrenizle özgeçmiş sayfanıza girerek ''FİRMALAR CV’Mİ GÖREBİLSİNLER'' seçeneğine o­nay vermeniz halinde özgeçmiş bilgileriniz firmalar tarafından görüntülenebilmektedir.

·          Sitemizde özgeçmiş oluşturan üyelerimiz; özgeçmişinin bazı firmalar tarafından görüntülenmesini engelleyebilir. Üyelerimizin mağdur olmaması için özgeçmiş bilgilerinin hangi firmalar tarafından görüntülenmesini istemiyorlarsa o firmalara ambargo linkinden ‘’Ambargo Uygulanacak Firmaları’’ tanımlamalarını önemle rica ederiz. Ambargo konan üye firmalarımız şirket ismi gizli ilan verseler bile özgeçmiş bilgilerinizi göremeyeceklerdir.

 

·          www.kariyerzirvesi.com üye olan firmaların şirketimizin bilgisi dışında gizlilik prensibine uymayan kişi veya kuruluşların davranışlarından dolayı www.kariyerzirvesi.com sorumlu tutulamaz. Bu tür sorunlar konusunda cengizk@kariyerzirvesi.com adresine mail atmalarını rica ederiz. Sitemizden üyelikleri iptal etmek isteyenler diledikleri zaman özgeçmişlerini silebilirler.

 

·          Üyelerimizin kullanıcı adı, şifre ve diğer bilgilerini GİZLİ tutmalarını önemle rica ederiz. Kullanıcı adı ve şifrelerinizi belirli dönemlerde değiştirmenizi tavsiye ederiz.

 

·          Kariyer yaşamınızda başarılar dileriz.   

 

 

Hakkımızda | Bie Ulaşın | Gizlilik Prensibi | Kullanım Şartları

 

Copyright © 2005 kariyerzirvesi.com 


MERKEZ: HUMAN KAPİTAL İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Hizmetleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi;Türkiye İş Kurumu'nun 28.06.2019 tarih 228 numaralı izin belgesi ile faaliyet gösteren özel istihdam bürosudur.4904 Sayılı Türkiye İş Kurumu kanunu gereğince, iş arayanlardan her ne ad altında olursa olsun menfaat temin edilemez. İş arayanlardan ücret alınması yasaktır. İzin belgesi Çalışma ve İş Kurumu Tekirdağ İl Müdürlüğü’nce düzenlenmiştir. Çalışma ve İş Kurumu Tekirdağ İl Müdürlüğü: Yavuz Mah. Hükümet Cad. No:173 Köprübaşı Mevki TEKİRDAĞ. 0 282) 260 20 26 -42

İSTANBUL ŞUBESİ: www.kariyerzirvesi.com ve HUMAN KAPİTAL İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Hizmetleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi 228-1 numaralı İstanbul Şubesi Çalışma ve İş Kurumu İstanbul Beyoğlu Hizmet Merkezi’nden tescil işlemi yaptırmış olup 05/07/2019 tarihinden itibaren aracılık faaliyeti göstermektedir. İş arayanlardan ücret alınması yasaktır.Çalışma ve İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü Beyoğlu Hizmet Merkezi: Gümüşsuyu Mahallesi Selime Hatun Camii Sokak Abisa İş Merkezi C Blok Numara: 3 Fındıklı / Beyoğlu / İstanbul: 0 212 243 76 12