HUMAN KAPİTAL İNSAN KAYNAKLARI VE DAN.HİZ.LTD.ŞTİ

GENEL BAŞVURU

Sürekli / Tam Zamanlı
Referans Numarası : 1981-288-2020
(İşe Alınacak Kişi Sayısı : 1)

Türkiye - Adana, Ankara , Bursa, Eskişehir , İstanbul (Asya), İstanbul (Avrupa), İzmir, Kayseri , Kocaeli, Konya , Samsun , Tekirdağ

Pozisyon Seviyesi :Uzman

İş Alanı : AR-GE, İş Geliştirme, Mühendislik, Tekniker, Üretim / İmalat, Yönetim

Genel Nitelikler ve İş Tanımı

Human Kapital İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Hizmetleri Limited Şirketi; İstanbul Beşiktaş ve Tekirdağ Çorlu ofisleri ile 2005 yılından beri Türkiye genelinde, 24 sektörde faaliyet gösteren yerli ve yabancı kurumsal şirketlere yönelik, nitelikli personel, orta ve üst düzey yönetici pozisyonlarında seçme ve yerleştirme hizmeti vermektedir.

 

Başvurmuş olduğunuz bu ilan genel başvuru niteliğindedir. Belirli bir pozisyona bağlı olarak yayınlanmamıştır. Şirketimize ait yayınlanmış ilanlardan size uygun bir ilan yoksa Genel Başvuru yapabilirsiniz.Genel başvuru almamızın amacı, yakın gelecekte size uygun iş fırsatları çıktığında sizi haberdar etmek ve değerlendirme sürecine almak içindir.

 

Genel Prensipler:

 

·    Tüm başvurular gizlilik içinde değerlendirilir. Sizin onayınız olmadan herhangi bir firma ile bilgileriniz paylaşılmaz.

·    Size uygun yeni pozisyonlar oluştuğundan mutlaka haberdar edilirsiniz.

·    Türkiye'nin her ilinden Genel Başvuru yapılabilir.

·    % 80 yabancı, % 20 yerli kurumsal müşterilerimizden gelecek iş fırsatlarından haberdar edilirsiniz.

·    Çalışma alanınız, çalıştığınız sektör, pozisyon ve eğitim seviyeniz ne olursa olsun Genel Başvuru yapabilirsiniz.

·    İşsiz olanlar, iş değiştirmek isteyenler veya daha iyi iyi iş fırsatlarından haberdar olmak için Genel Başvuru yapabilirsiniz.

 

Genel Başvuru Değerlendirme Süreci:

Günlük olarak başvuran adaylar incelenir. Adaya uygun iş fırsatı olması halinde randevu ve mülakat sürecinden sonra, raporunuz ilgili müşteri firmaya sunularak, müşteri tarafındaki süreç  takip edilerek, gerekli bilgilendirmeler yapılır.  

 

Tüm başvurular gizlilik içinde değerlendirilecektir. 

HUMAN KAPİTAL Türkiye İş Kurumu'nun 28.06.2019 tarih 228 numaralı izin belgesi ile faaliyet gösteren özel istihdam bürosudur. İş arayanlardan ücret alınması yasaktır. 

Aday Kriterleri

  • İlan Tarihi: 13.11.2020  
  • Eğitim Seviyesi: Lisans Mezun, Yüksek Lisans Mezun, Doktora Mezun  
  • Tecrübe Yılı: 0-0 Yıl
  • Ehliyet: Yok
  • Askerlik Durumu: Yapıldı
  • Firmanın Tercih Ettiği Sektörler : Plastik Ürünleri, OTOMOTİV SANAYİ, İlaç Üretim  ve Satışı, ÜRETİM / ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER

BAŞVUR

GÜN

745

1-100