BAŞVUR

39 GÜN

1805

1-100

HUMAN KAPİTAL İNSAN KAYNAKLARI VE DAN.HİZ.LTD.ŞTİ

İdari İşler Müdürü

Sürekli / Tam Zamanlı
Referans Numarası : 1981-348-2021
İşe Alınacak Kişi Sayısı : 1

Türkiye - (Avr.) - Beylikdüzü, (Avr.) - Büyükçekmece, (Avr.) - Esenyurt, (Avr.) - Silivri, Çerkezköy, Çorlu, Kapaklı, Süleymanpaşa

Pozisyon Seviyesi : :Orta Düzey Yönetici

İş Alanı : : İdari İşler, İnsan Kaynakları

Genel Nitelikler ve İş Tanımı :

İlaç sektöründe faaliyet gösteren, kurumsal müşteri firmamızın fabrikasında Teknik Operasyonlar departmanında istihdam edilmek üzere ‘’İDARİ İŞLER MÜDÜRÜ‘’ aranmaktadır.

 • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
 • Sözlü ve yazılı iletişim seviyesi olarak min. orta seviyede İngilizce bilmesi gerekmektedir.
 • Ms. Office programlarını iyi derecede kullanabilen
 • Üretim firmalarında, tercihen ilaç sektöründe idari işler alanında en az 8 yıl deneyimli, yönetsel deneyime sahip olmak 
 • İdari işler, sürekli hizmet alımları, hizmet tedarikçilerinin faaliyetlerinin denetlenmesi, proje yönetimi, çevre, atık yönetimi ve işyeri güvenliği yönetimi
 • İletişimi güçlü, hızlı ve isabetli karar verebilen, inisiyatif kullanabilen, stres altında çalışabilen, çözüm odaklı, kişisel motivasyonu yüksek.
 • Askerliğini yapmış olmak (Erkek adaylar için)
 
Tüm adayların Tekirdağ, Kırklareli, İstanbul Büyükçekmece-Küçükçekmece ve Beylikdüzü çevresinde ikamet eden yada edebilecek.

İŞ TANIMI:
Fabrika, İst. Merkez Ofis ve Ankara Ruhsatlandırma Ofis dahil;
1.    Dışarıdan hizmet alımı yoluyla yaptırılması uygun görülen çevre koruma, güvenlik, personel servisi, yemek, araç kiralama, temizlik ve benzeri hizmetler için şartnameler hazırlamak, onaylatmak; istenen kalitede hizmet verebilecek tedarikçiler araştırmak, teklif toplamak, değerlendirmek; görüş ve önerileri ile birlikte Teknik Operasyonlar Direktörü’ nün onayına sunmak; uygun görülenlerle hizmet sözleşmesi yapmak.
2.    Hizmet tedarikçilerinin faaliyetlerini denetlemek; gerekli hallerde uyarmak, çıkabilecek aksaklık ve sorunlara çözüm bulmak; uygulamaların sözleşme gereklerine uygun ve aksaksız yürütülmesini takip etmek.
3.    Fabrika personelini, bina ve tesisleri terör, sabotaj, hırsızlık, yangın, su baskını, deprem ve kitle hareketleri gibi tehdit ve tehlikelere karşı korumak için önlemler geliştirmek, önermek, insan, bina, tesis ve çevre güvenliği için gerekli hazırlıkları yaptırmak.
4.    Tesisler ve çevresini düzenli denetleterek güvenliği tehlikeye sokacak aksaklıkların zamanında fark edilmesini sağlamak; gerekli önlemleri aldırmak, olağanüstü durumlarda güvenlik kuralları ve prosedürleri çerçevesinde derhal amirine bilgi vermek, jandarma, polis, itfaiye vb. ilgili yerleri uyarmak.
5.    Resepsiyon ve danışma faaliyetlerini yönetmek
6.    Fabrika alanına giren ve çıkan araçların denetimini sağlamak; giren ve çıkan her türlü malzemeyi ilgili prosedür ve talimatlar çerçevesinde kontrol ettirmek; gerekli belgeleri tamamlanmamış malların tesislerden çıkışını önlemek.
7.    Personelin ve ziyaretçilerin fabrika alanı ve bina içinde işyeri kurallarına, iş güvenliği gereklerine uymasını sağlamak; nezaket kuralları içinde gerekli uyarı ve hatırlatmaları yapmak / yaptırmak,
8.    Personel servis güzergâhlarını belirlemek, işleyişini düzenlemek ilgililere duyurmak; düzenli uygulanmasını sağlamak, çıkabilecek sorun ve aksaklıklara çözüm bulmak.
9.    Personele verilecek yemek ve içeceklerin öngörülen kalitede, beslenme ve sağlık gereklerine uygun, yeterli miktarda ve zamanında hazır olması, servisinin düzenli yapılması; yemekhane ve mutfağın temiz ve düzenli tutulması için gerekli denetimleri yapmak / yaptırmak.
10.Personel soyunma odaları, dolapları, yıkanma yerleri, tuvalet ve dinlenme yerlerinin temiz ve bakımlı olması, gerekli hijyenik koşulların sağlanması, tuvalet kağıdı, havlu, sabun ve diğer temizlik maddeleri ikmalinin zamanında yapılması, buraların temiz ve düzenli tutulması için gerekli denetimleri yapmak / yaptırmak.
11.Personelin sağlığını ve işyeri hijyenini korumak için, iş sağlığı ve güvenliği kuralları, GMP gereklilikleri gereğince personele verilmesi gereken giyim eşyası, koruyucu donanım ve malzemenin ilgili personele dağıtımını ve / veya ihtiyaç yerinde bulundurulmasını sağlamak.
12.Şirkete ait hizmet araçlarının seferlerini, giriş ve çıkışlarını düzenlemek, uygun görülen ulaştırma hizmetlerinin, çevre yerleşim birimleri, tedarikçiler, yerel resmi daireler, diğer kişi ve kuruluşlar nezdinde yürütülmesi gereken posta, kuryelik, mutemetlik ve iş takibi gibi dış hizmetlerin program çerçevesinde yürütülmesini sağlamak.
13.Seyahate gidecek fabrika personelinin bilet, pasaport, vize ve benzeri işlemlerini yaptırmak.
14.Şirkete ait araçların plaka ve ruhsat çıkarma, vergi, sigorta, muayene, periyodik bakım, onarım ve benzeri işlemlerinin zamanında ve eksiksiz yaptırılmasını, her an bakımlı bulunmasını sağlamak; gerekli kayıtları tutturmak, takip ettirmek; yakıt alımlarını kayıt ve kontrol altında tutmak.
15.Bakım ve onarım için merkez büro dışına gönderilecek büro cihaz, araç ve gereçlerini belirtilen yerlere göndermek, bakım veya onarımlarını yaptırtmak.
16.İdari İşler Müdürlüğü kanalıyla tedarik ve ikmali uygun ve gerekli görülen ikram maddeleri, kırtasiye, temizlik ve sarf malzemesi, küçük demirbaşlar ve diğer malzemenin tedarik ve ikmalini yaptırmak; stoklarını takip ettirmek.
 
Başvurular gizli olarak yürütülecek ve geri bildirimde bulunulacaktır.
 
HUMAN KAPİTAL Türkiye İş Kurumu'nun 08.06.2016 tarih 228 numaralı izin belgesi ile faaliyet gösteren özel istihdam bürosudur. İş arayanlardan ücret alınması yasaktır.

Aday Kriterleri

 • İlan Tarihi : 10.04.2021  
 • Eğitim Seviyesi: Lisans Mezun, Yüksek Lisans Mezun  
 • Yaşadığı Şehir: Eskişehir , İstanbul (Avrupa), İzmir, Bursa, Çerkezköy, Çorlu, Kapaklı, Süleymanpaşa, İstanbul (Asya),
 • Tecrübe Yılı: 10-20 Yıl
 • Ehliyet: Yok
 • Yabancı dil ve seviyesi: İngilizce - ( Seviye : Orta)
 • Askerlik Durumu: Yapıldı
 • Firmanın Tercih Ettiği Sektörler : Gıda Ekipmanları, Kozmetik, İLAÇ SANAYİ, İlaç Üretim  ve Satışı