kariyer-logo
İŞ ALANLARI
ŞEHİR   
ANAHTAR KELİME
DEPARTMAN
SEKTÖR

 

ŞİRKETLER

 

ÜYE FİRMA GİRİŞİ:

www.kariyerzirvesi.com üzerinden ‘’Üye Firma Girişi’’ linkine tıklayarak, açılan sayfada kullanıcı adı, şifre ve çıkan güvenlik kodunu girerek sisteme giriş yapabilirsiniz.

 

İLAN VERME:

www.kariyerzirvesi.com üzerinden ‘’İlanlarım’’ linkine tıklayarak ‘’İlan Ver’’ linkine tıklayarak dilediğiniz zaman, ihtiyacınız kadar 7 gün 24 saat şirket adı açık veya gizli ilanlarınızı 90 gün süreli yayınlayabilirisiniz.


BAŞVURU SORGULA:

www.kariyerzirvesi.com üzerinden yayınlamış olduğunuz iş ilanlarına başvuran adayları eğitim, tecrübe, yabancı dil, sektör, pozisyon, departman, ülke, il, ilçe yaş, cinsiyet gibi bir çok kritere göre filtreleme yaparak uygun adaylara randevu verebilirsiniz.

 

BAŞVURU CEVAPLA:

İşe alım kesinleştiğinde veya işe alım sürecinin her aşamasında uygun olmayan adaylara ret mektubunu en hızlı ve sıfır maliyet ile gönderebilirsiniz.

 

 

İŞ ARAYANLAR

GİZLİLİK:
www.kariyerzirvesi.com üzerinde yer alan özgeçmişteki bilgilerin gizliliği güvence altına alınmıştır. Özgeçmiş bilgileri ilana başvurulan şirket  ve CV sayfasında firmalar CV’mi görebilsinler o­nayınız dışında diğer firmalar veya 3. şahıslar göremezler.

ÜYE OLMAK ÜCRETSİZDİR:
www.kariyerzirvesi.com sitesinde özgeçmiş oluşturmak, iş ilanlarına başvurmak ücretsizdir.

ÖZGEÇMİŞ OLUŞTUR:
www.kariyerzirvesi.com sitesinde Türkçe ve İngilizce özgeçmiş oluşturabilir, ihtiyaç halinde güncelleyebilirsiniz.

ON-LİNE BAŞVURU:
www.kariyerzirvesi.com üzerinden iş ilanı yayınlayan üye firmalarımızın iş ilanlarına kullanıcı adı ve şifreniz ile 7 gün 24 saat iş başvurusu yapabilirsiniz.

BAŞVURU LARIM:
İş ilanlarına yapmış olduğunuz başvuruların sonucunu Başvurularım linkinden takip edebilirsiniz.

 

 

Hakkımızda | Bie Ulaşın | Gizlilik Prensibi | Kullanım Şartları

 

Copyright © 2005 kariyerzirvesi.com 


www.kariyerzirvesi.com insan kaynakları HUMAN KAPİTAL İnsan Kaynakları ve Dan.Hizmetleri San.Tic.Ltd.Şti; Türkiye İş Kurumu'nun 08.06.2016 tarih 228 numaralı izin belgesi ile faaliyet gösteren özel istihdam bürosudur. 4904 Sayılı Türkiye İş Kurumu kanunu gereğince, iş arayanlardan her ne ad altında olursa olsun menfaat temin edilemez. İş arayanlardan ücret alınması yasaktır.
Tekirdağ Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü: Yavuz Mah. Hükümet Cad. No:173 Köprübaşı Mevki TEKİRDAĞ. 0 282) 260 20 26 -42
İşkur İstanbul Büyükçekmece Hizmet Merkezi:Fatih Mah. Kalyon Sok. No:5 Büyükçekmece/İSTANBUL:(0 212) 883 80 45-47