Kariyer, İş bulmanın en kolay yolu, www.kariyerzirvesi.com
 
kariyer-logo
İŞ ALANLARI
ŞEHİR   
ANAHTAR KELİME
DEPARTMAN
SEKTÖR

Ana Sayfa - Tüm İlanlar - HUMAN KAPİTAL İNSAN KAYNAKLARI VE DAN.HİZ.LTD.ŞTİ Firması İş İlanları      

HUMAN KAPİTAL İNSAN KAYNAKLARI VE DAN.HİZ.LTD.ŞTİ

 ÜRETİM VE KALİTE MÜHENDİSİ
(20190615UK)
İlan Tarihi Şehir Ülke Personel Sayısı
09.09.2019 00:15:00 Tekirdağ , / Türkiye 1


 


 ARANAN NİTELİKLER
 

 

Otomotiv sektöründe kullanılan taşıyıcı ambalaj üretimi yapan, yabancı sermayeli müşteri firmamızın fabrikasında istihdam edilmek üzere ‘’KALİTE VE ÜRETİM MÜHENDİSİ’’ aranmaktadır.
 
 • Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden, tercihen Tekstil Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak  
 • Orta-İyi seviyede İngilizce bilen
 • MS Office (Excel) iyi derecede kullanabilen,
 • Tercihen kalite veya üretimde 1-2 yıl deneyimli olmak 
 • Pozisyondan Beklentiler: Kalite ve üretim proseslerini yönetmek, üretim ve iş gücü planlamaları yapmak, yapılan işleri raporlamak
 • Ekip çalışmasına yatkın, iş konusunda takipçi, mavi yaka ilişkilerde başarılı olmak
 • Askerlik görevini yapmış olmak (Erkek adaylar için),  
 
Tüm adayların anlaşması halinde Çorlu’da ikamet etmesi veya edebilecek durumda olması gerekmektedir.
 
İŞ TANIMI:
 
 1. Giriş kalite kontrol, proses kalite kontrol ve son kontrollerin uygun şekilde gerçekleştirilmesi, sonuçların raporlanması ve tespit edilen tüm kalite problemleri için uygun geçici/kalıcı aksiyonların belirlenerek aksiyon takibini yapar.
 2. Hatalı malzeme/ürün formlarının takibi ve raporlanmasını yapar.
 3. Müşteri tarafından bildirilen hatalarla ilgili gerekli aksiyonların belirlenmesi, uygulamasının takibi ve sonuçları ile etkinliğinin değerlendirilmesinden sorumludur.
 4. Üretim hattı ve depo alanının düzenli şekilde tutulması ve devamlılığının denetlenmesini takip eder.
 5. Dokümantasyon gerekliliklerinin tüm birimlerce gerekene uygun kullanılmasını takip eder.
 6. Üretimin hatasız olması yönünde gerekli ekipmanları belirler ve temini için ilgili birimlere iletir.
 7. Haftalık olarak üretim planını hazırlar ve plan doğrultusunda sistem üzerinde iş emirlerini oluşturarak üretim hattına teslim eder. Üretimi tamamlanan ürünler için Üretim Bilgi Formu”nun oluşturulmasını talep eder ve ürünlerin sisteme kaydını gerçekleştirir.
 8. Üretim takip formlarının takip ve dosyaya işlenmesini gerçekleştirir. Mesai gereken durumları belirleyerek, üretim ekibin bilgilendirilmesini sağlar.
 9. Üretim hattı ile ilgili gerekli idari kararları alır
 10. İş Sağlığı-Güvenliği Uzmanı ile birlikte İSG konusunda alınacak aksiyonların takibini yapar. Koruyucu ekipmanların temin ve kullanımının takibinden sorumludur.
 11. Müşteri tarafından iletilen yeni ürün taleplerini Kalite Müdürü ile birlikte analiz eder, numune üretiminin yapılmasını sağlar.
 12. Periyodik bakım ve onarım planının uygulanmasını sağlar.
 13. Makine ve ekipman arızalarının uzman ekip tarafından tespit edilmesini ve çözümlenmesini sağlayarak, gerçekleştirilen bakım ve onarım faaliyetlerinin kayıtlarının tutulmasını sağlar
 
Başvurular gizli olarak değerlendirilecek ve geri bildirim yapılacaktır.

Human Kapital Türkiye İş Kurumu'nun 26.06.2007 tarih ve 228 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. İş arayanlardan ücret alınması yasaktır.

 

Daha önce www.kariyerzirvesi.com  da oluşturulmuş bir Cv´niz varsa Kullanıcı Adı ve Şifrenizle ilana başvuruda bulunabilirsiniz.

Henüz Üye olmadıysanız Üyelik için  Tıklayın

 BU İLANI ARKADAŞINA GÖNDER

BU İLANA BAŞVURU YAPIN

Kullanıcı Adı:  

Parola:   

Evet  Hayır

 

 


Hakkımızda | Bie Ulaşın | Gizlilik Prensibi | Kullanım Şartları

 

Copyright © 2005 kariyerzirvesi.com 


MERKEZ: HUMAN KAPİTAL İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Hizmetleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi;Türkiye İş Kurumu'nun 28.06.2019 tarih 228 numaralı izin belgesi ile faaliyet gösteren özel istihdam bürosudur.4904 Sayılı Türkiye İş Kurumu kanunu gereğince, iş arayanlardan her ne ad altında olursa olsun menfaat temin edilemez. İş arayanlardan ücret alınması yasaktır. İzin belgesi Çalışma ve İş Kurumu Tekirdağ İl Müdürlüğü’nce düzenlenmiştir. Çalışma ve İş Kurumu Tekirdağ İl Müdürlüğü: Yavuz Mah. Hükümet Cad. No:173 Köprübaşı Mevki TEKİRDAĞ. 0 282) 260 20 26 -42

İSTANBUL ŞUBESİ: www.kariyerzirvesi.com ve HUMAN KAPİTAL İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Hizmetleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi 228-1 numaralı İstanbul Şubesi Çalışma ve İş Kurumu İstanbul Beyoğlu Hizmet Merkezi’nden tescil işlemi yaptırmış olup 05/07/2019 tarihinden itibaren aracılık faaliyeti göstermektedir. İş arayanlardan ücret alınması yasaktır.Çalışma ve İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü Beyoğlu Hizmet Merkezi: Gümüşsuyu Mahallesi Selime Hatun Camii Sokak Abisa İş Merkezi C Blok Numara: 3 Fındıklı / Beyoğlu / İstanbul: 0 212 243 76 12