Kariyer, İş bulmanın en kolay yolu, www.kariyerzirvesi.com
 
kariyer-logo
İŞ ALANLARI
ŞEHİR   
ANAHTAR KELİME
DEPARTMAN
SEKTÖR

Ana Sayfa - Tüm İlanlar - HUMAN KAPİTAL İNSAN KAYNAKLARI VE DAN.HİZ.LTD.ŞTİ Firması İş İlanları      
İlan Ayrıntısı
HUMAN KAPİTAL İNSAN KAYNAKLARI VE DAN.HİZ.LTD.ŞTİ

 YALIN SİSTEMLER YÖNETİCİSİ
(20190710YS)
İlan Tarihi Şehir Ülke Personel Sayısı
26.09.2019 13:06:00 İstanbul, Tekirdağ , / Türkiye 1

 
ARANAN NİTELİKLER

 

GENEL NİTELİKLER

 Yabancı ortaklı, yurtiçi ve ihracata yönelik beyaz eşya-otomotiv-elektrik elektronik vb. sektörler için plastik hammaddesi üreten, kurumsal müşteri firmamızın Yalın sistemler bölümünde çalışacak‘’YALIN SİSTEMLER YÖNETİCİSİ’’ aranmaktadır.

 
 • Üniversitelerin Kimya Mühendisliği, Endüstri, Makine veya Malzeme Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak  
 • İyi derecede İngilizce konuşabilen
 • MS. Office (Word, Excel, PP) programlarını iyi derecede bilen
 • Üretim yapan şirketlerde yalın üretim teknikleri ve üretim yönetiminde yönetsel deneyime sahip olmak
 • 6 sigma, TPM, 5S, poke yoke, JIT, SMED, 5 neden analizi, balık kılçığı, setup sürelerinin iyileştirilmesinde yetkin olmak,.
 • Pozisyondan Beklentiler: Üretimde yalın üretim tekniklerinin uygulanması, proje ekiplerinin oluşturulması, diğer bölümlerin süreçlerde aktif görev almasını sağlamak, proseslerin iyileştirilmesi, maliyet azaltma çalışmalarının yapılması, yalın sistemlerin işletme kültürü haline getirilmesi için gerekli çalışmaların yapılması
 • Organizasyon içindeki yeri: Teknik Direktöre bağlıdır.
 • Analitik, hızlı aksiyon planlarını almak, çözüm odaklı, pratik, ekip yönetiminde başarılı, yeniliğe ve gelişime açık, araştırmacı.
 • Askerlik hizmetini tamamlamış olmak (Erkek adaylar için)
 
Adayların Çerkezköy-Çorlu-Kapaklı-Beylijdüzü, Avcılar, Büyükçekmece, Silivri bölgesinde ikamet etmesi veya edebilecek durumda olması gerekmektedir.
 
İŞ TANIMI:
 
 1. Yeni iş sistemlerinin araştırılması (yalın araçları), kurumun yapısına en uygun iş sistemlerinin kurulması, adaptasyonun sağlanması ve mevcut sistemin geliştirilmesini sağlar.
 2. Mevcut iş yeri düzeninin incelenmesi, eksiklerin belirlenmesi, yeni iş yeri düzeninin yapılandırılmasında aktif rol alır.
 3. Maliyet kalemlerinin sınıflandırılarak önemli maliyet kalemlerinin aşağı çekilmesi için sistematik çalışmalar yapar.
 4. Mevcut sistem içerisinde makine ve hatların incelenerek sektördeki yenilik ve gelişmeleri takip ederek sistemin daha verimli kılınması amacıyla geliştirme ve sorunları giderme çalışmalarının yapılmasına destek verir.
 5. Prosesi etkileyen faktörlerin ölçümü, kontrolü ve analizleri yaptırılarak düzeltici, önleyici faaliyetlerin alınması ve geliştirme planlarının hazırlanmasına destek verir.
 6. Süreçlere yönelik darboğazların, verimsizliklerin, israfların tespit edilmesi ve iyileştirilmesinde destek sağlar.
 7. Yalın Sistemler Komite aktivitelerini organize eder. 

Daha önce www.kariyerzirvesi.com  da oluşturulmuş bir Cv´niz varsa Kullanıcı Adı ve Şifrenizle ilana başvuruda bulunabilirsiniz.

Henüz Üye olmadıysanız Üyelik için  Tıklayın

 BU İLANI ARKADAŞINA GÖNDER

BU İLANA BAŞVURU YAPIN

Kullanıcı Adı:  

Parola:   

Evet  Hayır

 

 


Hakkımızda | Bie Ulaşın | Gizlilik Prensibi | Kullanım Şartları

 

Copyright © 2005 kariyerzirvesi.com 


MERKEZ: HUMAN KAPİTAL İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Hizmetleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi; Türkiye İş Kurumu'nun 28.06.2019 tarih 228 numaralı izin belgesi ile faaliyet gösteren özel istihdam bürosudur.4904 Sayılı Türkiye İş Kurumu kanunu gereğince, iş arayanlardan her ne ad altında olursa olsun menfaat temin edilemez. İş arayanlardan ücret alınması yasaktır. İzin belgesi Çalışma ve İş Kurumu Tekirdağ İl Müdürlüğü’nce düzenlenmiştir. Çalışma ve İş Kurumu Tekirdağ İl Müdürlüğü: Yavuz Mah. Hükümet Cad. No:173 Köprübaşı Mevki TEKİRDAĞ. 0 282) 260 20 26 -42

ŞUBE: www.kariyerzirvesi.com ve HUMAN KAPİTAL İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Hizmetleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi; 228-1 numaralı şubesi Çalışma ve İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü Büyükçekmece Hizmet Merkezi’nden tescil işlemi yaptırmış olup 05/07/2019 tarihinden itibaren aracılık faaliyeti göstermektedir.Çalışma ve İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü Büyükçekmece Hizmet Merkezi: Fatih Mah. Kalyon Sok. No:5 Büyükçekmece/İSTANBUL:(0 212) 883 80 45-47