Kariyer, İş bulmanın en kolay yolu, www.kariyerzirvesi.com
 
kariyer-logo
İŞ ALANLARI
ŞEHİR   
ANAHTAR KELİME
DEPARTMAN
SEKTÖR

Ana Sayfa - Tüm İlanlar - HUMAN KAPİTAL İNSAN KAYNAKLARI VE DAN.HİZ.LTD.ŞTİ Firması İş İlanları      
İlan Ayrıntısı
HUMAN KAPİTAL İNSAN KAYNAKLARI VE DAN.HİZ.LTD.ŞTİ

 KALİTE KONTROL ŞEFİ (KOZMETİK)
(20191013QM)
İlan Tarihi Şehir Ülke Personel Sayısı
20.01.2020 10:03:00 Kocaeli , İstanbul, / Türkiye 1

 
ARANAN NİTELİKLER

 
GENEL NİTELİKLER
Kozmetik sektöründe faaliyet gösteren, %100 yabancı sermayeli kurumsal müşteri firmamızın Kalite departmanında istihdam edilmek üzere ‘’ KALİTE KONTROL ŞEFİ’’ aranmaktadır.
 
Üniversitelerin Kimya Mühendisliği, Polimer Mühendisliği veya Kimya bölümlerinden mezun olmak
İleri derecede İngilizce bilen
MS Office programlarını etkin derecede kullanmak
Kozmetik veya ilaç sektöründe kalite kontrol süreçlerinde en az 5 yıl deneyimli olmak 
GMP- ISO 9001 kalite yönetim sistemlerine hakim olmak
Tercihen analitik metod geliştirme ve validasyon konusuna ve GC, UV, FTIR,KF, Refraktometre gibi analitik cihazlara hakim.
Pozisyondan Beklentiler: Giriş kalite, laboratuvar, proses ve final kontrol süreçlerini yönetmek, kalite güvence sistemimin yürütülmesine sağlamak, gerekli raporlamaları yapmak, müşteri denetimlerine katılmak, çalışan ekibi yönlendirmek
Ekip yönetim deneyimine sahip, iletişimi güçlü, analitik, problem çözme yönü güçlü, iş konusunda takipçi olmak
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak,
 
Adayların Maltepe, Kartal, Pendik, Tuzla, Darıca, Gebze bölgelerinde ve Dilovası, Körfez, Derince, İzmit E5 istikameti bölgelerinden birindeikamet etmesi veya edebilecek durumda olması gerekmektedir.
 
Başvurular gizlilik içinde yürütülecek ve geribildirimde bulunulacaktır.
 
HUMAN KAPİTAL Türkiye İş Kurumu'nun 28.06.2019 tarih 228 numaralı izin belgesi ile faaliyet gösteren özel istihdam bürosudur. İş arayanlardan ücret alınması yasaktır. 

Daha önce www.kariyerzirvesi.com  da oluşturulmuş bir Cv´niz varsa Kullanıcı Adı ve Şifrenizle ilana başvuruda bulunabilirsiniz.

Henüz Üye olmadıysanız Üyelik için  Tıklayın

 BU İLANI ARKADAŞINA GÖNDER

BU İLANA BAŞVURU YAPIN

Kullanıcı Adı:  

Parola:   

Evet  Hayır

 

 


Hakkımızda | Bie Ulaşın | Gizlilik Prensibi | Kullanım Şartları

 

Copyright © 2005 kariyerzirvesi.com 


MERKEZ: HUMAN KAPİTAL İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Hizmetleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi;Türkiye İş Kurumu'nun 28.06.2019 tarih 228 numaralı izin belgesi ile faaliyet gösteren özel istihdam bürosudur.4904 Sayılı Türkiye İş Kurumu kanunu gereğince, iş arayanlardan her ne ad altında olursa olsun menfaat temin edilemez. İş arayanlardan ücret alınması yasaktır. İzin belgesi Çalışma ve İş Kurumu Tekirdağ İl Müdürlüğü’nce düzenlenmiştir. Çalışma ve İş Kurumu Tekirdağ İl Müdürlüğü: Yavuz Mah. Hükümet Cad. No:173 Köprübaşı Mevki TEKİRDAĞ. 0 282) 260 20 26 -42

İSTANBUL ŞUBESİ: www.kariyerzirvesi.com ve HUMAN KAPİTAL İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Hizmetleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi 228-1 numaralı İstanbul Şubesi Çalışma ve İş Kurumu İstanbul Beyoğlu Hizmet Merkezi’nden tescil işlemi yaptırmış olup 05/07/2019 tarihinden itibaren aracılık faaliyeti göstermektedir. İş arayanlardan ücret alınması yasaktır.Çalışma ve İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü Beyoğlu Hizmet Merkezi: Gümüşsuyu Mahallesi Selime Hatun Camii Sokak Abisa İş Merkezi C Blok Numara: 3 Fındıklı / Beyoğlu / İstanbul: 0 212 243 76 12