Site Genel Kullanım Şartları

SİTE KULLANIM GENEL KOŞULLARI

Sitemize üye iş arayan adaylar, işverenler veya www.kariyerzirvesi.com web sitemizi ziyaret eden ziyaretçiler; sitemizi kullanmadan önce aşağıda yazılı olan metinleri mutlaka okuyunuz. Aşağıda yazılı şartları kısmen veya tamamen kabul etmiyorsanız sitemizi herhangi bir amaç için kullanmayınız.

Kariyerzirvesi.com site kullanım şartlarını dilediği zaman her türlü değişikliği ve revizyonu yapma hakkına sahiptir. Sitemizi ziyaret ettiğinizde veya iş arama, ilan yayınlama amaçlı sistemleri kullanmadan önce bu sayfaya erişip, site kullanım genel koşullarımızı okumanız gerekmektedir. Sitemizi ziyaret ettiğinizde bu sayfamızı da ziyaret ettiğiniz kabul edilir.

1-) Kariyerzirvesi.com Sitesindeki Bilgilerin, Verilerin, Görsellerin ve/veya Yazılımların Kopyalanması:

Sitede yer alan bütün verilerin, bilgilerin, yazıların, grafiklerin, videoların, her türlü görsellerin, logoların ve resimlerin, görsel, tasarım ve yazılımların her türlü kullanım hakkı Kariyerzirvesi.com’a aittir. Sitede yer alan her türlü veri, bilgi, görsel veya linklerin başka internet sitelerinde veya mecralarda, sosyal medyada yazılı, sözlü veya elektronik olarak paylaşılması izin alınmadan kullanılması yasaktır. Sitesindeki sayfaların, şablonların, tasarımların ve/veya veri tabanın oluşturulmasında kullanılan veri, bilgi veya yazılımların kopyalanması kesinlikle yasaktır.

 

Sitede yer alan her türlü veri, bilgi, görsel ve şablonların, yazıların ticari amaçlı kullanımı için yazılı izin alınması şarttır. İlan ya da makalelerin ticari amaçlı olmamak üzere kopyalanmasında bir kısıtlama yapılmamaktadır.

 

2-) Kariyerzirvesi.com Sitesi Kullanımı ve Kullanımı Kısıtlayan Haller: 

Bu sitenin kullanımı herkese açıktır. Ancak kullanıcıların aşağıdaki tutum ve davranışlarında site kullanımı geçici ve sürekli olarak engellenebilir.

 

a.)    Siteye üye olan iş arayan adaylar özgeçmişini oluştururken; yanlış, yanıltıcı, eksik/düzensiz veri veya bilgi girdiğinde veya uygun olmayan fotoğraf yüklediğinde site kullanımı kısmen veya tamamen kısıtlanabilir.

b.)    Siteyi kullanan iş arayan adaylar özgeçmiş dışında reklam ve ticari amaçlı duyuru vb bilgiler yayınladığında site kısmen veya tamamen kısıtlanabilir.

c.)    Firmaların tarafından yayınlanan  her türlü bilgi, görsel ve/veya logonun silinmesi, bozulması ve/veya değiştirilmesi durumunda site kullanımı kısıtlanabilir veya tamamen kullanıma kapatılabilir.

 

3-) Kariyerzirvesi.com Sitesindeki İnternet Güvenlik Kurallarının İhlal Edilmesi

Aşağıda belirtilen site güvenlik kurallarının kısmen, tamamen ve/veya bilerek veya bilmeyerek zarar vererek güvenlik kurallarını ihlal eden kişi, kişiler veya kurumlar hakkında her türlü yasal haklarımız saklıdır.

 

a.)    Siteyi ziyaret edenlerin, siteye üye iş arayan adayların veya firmaların diğer özgeçmiş veya firma üyelik bilgilerine girme girişimleri veya sitenin genel güvenliğini tehdit edecek her türlü girişimlerin tespit edilmesi halinde,

b.)    Sitede kullanılan yazılımların çalışmasını engellemeye yönelik her türlü doğrudan ve/veya dolaylı faaliyetlerin olması durumunda,

c.)    Virüs ile sitenin çalışmasına engellemeye yönelik girişimlerde,

d.)    Sitenin kilitlenmesine yol açacak kişisel veya ticari amaçla her türlü elektronik postanın gönderilmesi veya gönderilmeye çalışılması benzeri durumlarda her türlü kanuni haklarını saklı tutar.

4-) Kariyerzirvesi.com Sitesinin Sorumlulukları:

a.)    Kariyerzirvesi.com sitesine üye olan iş arayan adaylar tarafından hazırlanan özgeçmiş ve firma/işveren bilgilerinin içeriğinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.  

b.)    Sitede yer alan her türlü bilgilerle ilgili yasal sorumluluk siteyi kullanan iş arayan aday ve işveren / firmalara aittir.

c.)    Kariyerzirvesi.com site üzerinde önceden herhangi bir haber vermeden istediği her türlü  değişikliği yapma hakkına sahiptir.

d.)    Siteye üye olarak özgeçmiş oluşturan veya özgeçmiş yükleyen kullanıcı, özgeçmiş içeriğinde yer alan her türlü bilgiden sadece kendisi sorumlusudur.

e.)    Kariyerzirvesi.com işveren değildir. Sitede yer alan özgeçmişler kariyerzirvesi.com sorumluluğu altında yer almamaktadır. İşveren firma ile kendi isteği ile ilişkiye geçen veya firmaların özgeçmiş havuzundan ulaştığı özgeçmiş sahibi, bütün sorumluluğu üzerine almış olur.

f.)     Kariyerzirvesi.com sitenin yazılımının her türlü hatalara karşı korunmuş olduğunu ve sitede herhangi bir virüs yer alıp almadığı konusunda herhangi bir sorumluluk yüklenmemektedir.

g.)    Sitede yer alan herhangi bir yazılım sebebi ile kullandığınız yazılım ve/veya donanım elemanlarına  herhangi bir zarar gelirse firmamız bu konuda hiçbir sorumluluk yüklenmez.

h.)    Bu sitede bulunan internet bağlantıları veya ilgili linkler ile ilgili kullanımdan doğabilecek her türlü risk kullanıcıya aittir.

i.)      Kariyerzirvesi.com özgeçmişinizde yer alan tüm bilgileri kendi pazarlama faaliyetleri ile ilgili olarak kullanma hakkına sahiptir.

 

Kariyerzirvesi.com kullandığınız için teşekkür ederiz.

www.kariyerzirvesi.com 
HUMAN KAPİTAL İNSAN KAYNAKLARI VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ SAN.TİC.LT.ŞTİ.
Nisbetiye Mahallesi Gazi Güçnar Sokak No:4 /2 Beşiktaş, İstanbul 

Kazımiye Mah. Aşık Veysel Sok, Doğan Apt. No:22 Kat 1 D 5 Çorlu-Tekirdağ
E-posta:destek@kariyerzirvesi.com 
Tel : +90 (212) 853 63 32  
Tel : +90 (282) 654 28 05   
mantar bariyer